DKD. Visaginas. Висагинас. Интернет-провайдер


Policijos komisariatas
 

[2015-08-18]

Ignalinos rajono kelių policija prašo gyventojų pagalbos
2015 m. rugpjūčio 14 dieną apie 14 – 16 val., Ignalinos r. sav., kelyje Vilnius-Švenčionys-Zarasai įvyko eismo įvykis, kurio metu buvo apgadinti du automobiliai Audi 80 ir BMW 525.

Eismo įvykis kilo dėl nenustatyto, galimai kitos transporto priemonės vairuotojo padaryto pažeidimo, kuris važiavo iš Ignalinos miesto, sukdamas į kairę, sankryžoje, Vilnius-Švenčionys-Zarasai ir Ignalina – Kylatrakis nesustojo ir nepraleido pagrindiniu keliu važiavusių minėtų automobilių, kurie susidūrė.

Jei buvote eismo įvykio liudininku ir matėte šį įvykį ar turite naudingos informacijos (pvz. vykote minėtu maršrutu ar automobilyje buvo įrengtas vaizdo registratorius), prašome pranešti bendruoju pagalbos telefonu 112 arba tiesiogiai Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ignalinos rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Kelių policijos poskyrio specialistę Eriką Luneckienę Tel. 8 610 24 937 arba (8 5) 219 6802 arba rašykite el. p. erika.luneckiene@policija.lt, taip pat informuoti galima ir anoniminiu Utenos apskrities policijos pasitikėjimo telefonu 8 800 20 112.

[2015-07-16]

Telefoniniai sukčiai sulaukė atpildo
74-erių metų moteriai į fiksuoto ryšio telefoną paskambinęs vyras melagingai prisistatė jos užsienyje gyvenančiu anūku ir papasakojo istoriją, neva pats krisdamas nuo laiptų sužalojęs mergaitę, kurios operacijai skubiai reikia didelės sumos pinigų – tik sumokėjus pinigus policijos tyrėjai nesiims pradėti ikiteisminį tyrimą. Visaginietė patikėjo sukčiais ir į jos namus atėjusiai nukentėjusiosios mergaitės giminaite prisistačiusiai merginai atidavė namuose turėtas santaupas – 3000 litų ir 1000 eurų. Kai mergina su jai perduotais pinigais išėjo, G. N. iškart paskambino savo anūkui ir įsitikino, kad jam viskas gerai. Tik tuomet visaginietė suprato, kad ją apgavo sukčiai, ir kreipėsi į policiją.
Nustatyta, kad nusikaltimą padarė 8 klases tebaigusi, niekur nedirbanti ir nesimokanti, 4 kartus anksčiau teista 22-ejų visaginietė E. Š. ir jos bendrininkas – 9 klasių išsilavinimą turintis, taip pat niekur nedirbantis ir nesimokantis, 14 kartų teistas 30-metis visaginietis I. P., tuo metu bausmę atlikęs Kybartų pataisos namuose.
Išnagrinėjęs bylą Visagino miesto apylinkės teismas abiems kaltinamiesiems skyrė vienodą bausmę – laisvės atėmimą 1 metams ir 6 mėnesiams, bausmę paskiriant atlikti pataisos namuose. Abu nuteistieji taip pat privalės atlyginti G. N. padarytą 1918,86 eurų turtinę ir 724 eurus neturtinę žalą.
Šis teismo nuosprendis gali būti skundžiamas Panevėžio apygardos teismui.

Miglė ŠIMKŪNĖ
Visagino miesto apylinkės teismo administracijos sekretorė

[2015-06-03]

Šeštadienį visaginiečiai kviečiami į akciją „Saugokime vieni kitus kelyje!“
Šį šeštadienį, birželio 6-ą dieną, nuo 16 valandos visaginiečiai ir miesto svečiai kviečiami į Santarvės aikštėje vyksiančią akciją „Saugokime vieni kitus kelyje“. Tai Utenos apskr.VPK Visagino policijos komisariato ir VĮ Utenos regiono keliai dovana miesto šventės proga. Renginio metu bus galima išbandyti automobilio apsivertimo ir stabdymo įrangą, pabendrauti su saugaus eismo specialistais, laimėti saugaus eismo prizų. Policijos pareigūnai registruos ir pažymės dviračius, mobiliuosius telefonus bei kitus Jūsų turimus vertingus daiktus.

Laukiame visų atvykstant!

[2015-04-01]

Полиция предупреждает велосипедистов не оставлять свои велосипеды без присмотра
С приходом тепла на улицах города увеличивается количество велосипедов, также увеличивается и число их краж. Сотрудники полиции призывают жителей предпринять все возможные меры для того, чтобы избежать кражи велосипедов. Жителям следует помнить, что, желая избежать кражи, не следует даже на короткое время оставлять велосипеды не пристёгнутыми возле магазинов, учреждений, на пляжах или в других общественных местах. Следует подумать и о качественном замке для охраны велосипедов. Не рекомендуется оставлять велосипеды в подъездах многоквартирных домов, в подвалах или других помещениях общего пользования. Сотрудники полиции советуют владельцам записать номер велосипеда и сфотографировать его. В случае кражи фотографию можно использовать при поисках велосипеда или его опознании, если украденное транспортное средство удастся найти.

Действенное и совершенно бесплатное средство охраны велосипедов от кражи – их регистрация в полиции. Сотрудники полиции приглашают всех желающих для регистрации велосипедов или других ценных вещей прийти в Висагинский комиссариат полиции, в кабинет 119, и обратиться к общинным полицейским. Для этого нужно привезти с собой велосипед или другую вещь, которую хотите зарегистрировать, и иметь при себе действительный документ, подтверждающий личность. Сотрудники полиции зарегистрируют велосипед, специальным средством поставят метку на его раму и наклеят наклейку с надписью: «Отмечено в полиции». Наклейка на велосипеде предупредит тех, кто покусится украсть это имущество. В случае кражи отмеченный в полиции велосипед будет легче найти и опознать.

Приглашаем всех жителей города воспользоваться этой возможностью и зарегистрировать ценные вещи. Для подробной информации звонить по телефонам 8 684 07496, 8 671 32701.

[2014-11-17]

Pasaulinė diena žuvusiems eismo įvykiuose atminti
Kasmet trečiąjį lapkričio sekmadienį minima Pasaulinė žuvusių eismo įvykiuose atminimo diena. Ši diena minima nuo 2005 metų. Ją minėtina diena paskelbė Jungtinės Tautos bei Pasaulio sveikatos organizacija. Šiemet tai lapkričio 16 diena. Šią dieną siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į kasdien keliuose žūstančius ir sužalojamus žmones. Transporto priemonių vairuotojai ir pėstieji skatinami susimąstyti apie savo ir kitų saugumą keliuose.

Lietuvos kelių policijos tarnybos duomenimis per 2014 metų sausio- spalio mėnesius keliuose žuvo 206 žmonės (78 iš jų tamsoje), 2013 metais per tą patį laikotarpį žuvo 199 žmonės (80 iš jų tamsoje).

Didelis autoavarijų aukų skaičius akivaizdžiai byloja kokias skaudžias ir nepataisomas pasekmes neša nedrausmingas ir neatsakingas elgesys kelyje. Prisimindami žuvusiuosius dar labiau suvokiame, kad nerūpestingumas, abejingumas kelių eismo taisyklėms, tiesiogiai pažeidžia pačią svarbiausią žmogaus teisę - gyventi.

Saugus eismas: - tai sistema, susidedanti iš trijų elementų kelias-žmogus-automobilis. Labiausiai pažeidžiamas šioje sistemoje yra žmogus ir dėl vienokių ar kitokių savybių jis tampa 90% atsakingas už visus sukeliamus eismus įvykius su jų pasekmėmis. Turbūt daugelio artimųjų, draugų rate yra tokių kurie yra patekę į eismo įvykį ir jame nukentėję ar žuvę.

Utenos apskr. VPK Visagino policijos komisariato pareigūnai, minint šią dieną, kviečia visus dar sykį apmastyti savo, kaip eismo dalyvio vaidmenį visoje eismo sistemoje. Juk kartais užtenka tiek nedaug – nesėsti už vairo išgėrus, pasirinkti saugų važiavimo greitį, nebūti agresyviems vairuojant, laikytis kelių eismo taisyklių reikalavimų, būti matomiems tamsoje ir žuvusiųjų keliuose tikrai sumažės.

Kviečiame paminint šią dieną uždegti žvakutę žuvusiems keliuose.